top of page

 Antigraffiti servis 

Zainvestovali jste do zkrášlení Vaší nemovitosti, ale pouliční umělci Vám stěny znehodnotili? Nevíte si rady, jak se proti těmto umělcům pojistit? Rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. V první řadě Vaši znehodnocenou fasádu opravíme. V druhém kroku ji ošetříme preventivním antigraffitovým nátěrem. Tento nátěr ochrání Váš majetek nejen před dalšími sprejery, ale také před dalšími nežádoucími látkami jako je psí moč nebo znečištění od automobilové dopravy.

Rádi byste využili našich služeb? Pak nás neváhejte

KONTAKTOVAT

 Nelehký boj s graffiti 

Problematika ochrany fasád a povrchů není nikterak jednoduchá. Každý materiál má svou určitou hrubost, tvrdost, nasákavost, přilnavost a stabilitu barvy v podkladu. Proto je potřeba zvolit ideální nátěr pro každou konkrétní fasádu zvlášť. Boj s graffity nám navíc neusnadňují ani výrobci sprejů. Spreje mají různá složení a specifické vlastnosti. Díky bohatým zkušenostem však víme jak na ně. Antigraffitové nátěry rozdělujeme na dva druhy:

Dočasný jednorázový nátěr

Nátěr tvoří ochrannou jednorázovou vrstvu, která se musí po dalším vyčištění fasády lokálně obnovit.

Permanentní nátěr

Slouží k dlouhodobé ochraně povrchů, profesionálně nanesený nátěr je možné čistit opakovaně, a to až 30krát. Nátěr je ideální pro městské zástavby. Natřený povrch si zachovává svou strukturu a původní barvu, při pohledu z velkého úhlu je vidět pouze polomatná glazura.

 Kontakt 

Zaškrtnutím pole níže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jež jste vyplnili do formuláře. S údaji bude nakládáno dle pravidel zásad ochrany osobních údajů. Více
bottom of page