top of page

 Čištění (sanace) fasád 

Je-li Vaše fasáda zarostlá od řas, plísní či lišejníků, nebo je pokryta vrstvou atmosférických nečistot, nabízíme Vám čištění WAP technologií v kombinaci s čisticím prostředkem na konkrétní nečistotu. Díky plošině a našim výškovým specialistům se dostaneme na celý povrch Vaší fasády. Kromě samotného čištění zajišťujeme aplikaci speciálních nátěrů proti nové tvorbě organických a atmosférických nečistot. V rámci činnosti zajišťujeme:

• čištění fasády od řas, plísní, hub a lišejníků
• čištění fasády od atmosférických nečistot
• aplikace ochranných nátěrů proti novotvorbě znečištění
• ochranné, zpevňovací a hydrofobní nátěry
• aplikace fasádních probarvených hmot

Rádi byste využili našich služeb? Pak nás neváhejte

KONTAKTOVAT

Jak provádíme naše práce:

z  montážních plošin

z pojízdného a fasádního lešení

ze závěsných lávek

 Proč je třeba čistit fasádu? 

Majitelé domů a nemovitostí si málokdy uvědomují, jak je důležité pečovat o fasádu. Důvodů je rovnou několik. Prvním z nich je hygiena. Na fasádách se snadno mohou usazovat různé druhy plísně a hub. Ty mají tu nemilou vlastnost, že se dokážou šířit vzduchem, a tak se stávají rizikem pro ostatní domy. Navíc mohou způsobovat nemalé zdravotní problémy alergikům.

Dalším důvodem je životnost. Fasády jsou vystavovány různým atmosférickým vlivům, které fasádu snadno znečistí. Tyto nečistoty pak mají vliv na urychlení procesu korodování omítky a vzniku mikrotrhlin. Fasáda tak přestane být odolná vůči vlhkosti, a pokud se včas tento problém neřeší, může nakonec dojít k tomu, že bude potřeba nové fasády.

Posledním důvodem je estetika. Fasáda napadená plísní nepůsobí vůbec dobře. Zanedbaný vzhled zároveň znehodnocuje nemovitost. Má tak vliv nejen na cenu samotné nemovitosti, ale například i na cenu pronájmu bytů.

 Vybrané reference 

DSC02507_2.jpg

Podvinný mlýn Praha 8

čištění, nátěr fasády.

DJI_0026.JPG

Kubíkova Praha 8

čištění, nátěr fasády.

 Kontakt 

Zaškrtnutím pole níže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jež jste vyplnili do formuláře. S údaji bude nakládáno dle pravidel zásad ochrany osobních údajů. Více
bottom of page