top of page

 Ochrana budov proti ptactvu 

Budovy se staly útočištěm nejen pro člověka, ale i pro různé druhy ptactva. To však přináší jistá úskalí. Ptactvo dovede Vaši nemovitost výrazně znehodnotit různými nečistotami, od vybudovaných hnízd až po výkaly. Pokud si nevíte rady, jak budovu před ptactvem ochránit, pak Vám rádi pomůžeme. S ochranou budov máme bohaté zkušenosti. Pomocí širokého sortimentu hrotů a síťového systému zajistíme, aby Váš dům již nesloužil jako útočiště pro ptactvo. Díky naší komplexní ochraně již nebudete muset řešit nezvané opeřené nájemníky.

Proč bránit budovu proti ptactvu?

Ptáci jsou součástí našich obydlí již dlouho. Jsme na ně zvyklí a většinu z nás by nenapadlo, že by mohli být i škůdci. Pokud však vlastníte nemovitost, rychle si uvědomíte, jak snadno dovede ptactvo nemovitost znehodnotit. Především výkaly těchto opeřených sousedů v kombinaci s dešti pak mohou způsobit velké škody. Na trhu lze nalézt spoustu možností, jak budovy ochránit, od zavěšených CD až po různá plašící zařízení. Ze zkušenosti ale víme, že díky přizpůsobivosti některých druhů ptactva tato zařízení dlouhodobě nefungují. My ale pro vás dlouhodobé řešení máme. Specializujeme se na systémy ochrany budov pomocí sítí, hrotů a lanek. Díky těmto systémům vyřešíte starosti jednou provždy.

Rádi byste využili našich služeb? Pak nás neváhejte

KONTAKTOVAT

 Kontakt 

Zaškrtnutím pole níže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jež jste vyplnili do formuláře. S údaji bude nakládáno dle pravidel zásad ochrany osobních údajů. Více
bottom of page