top of page

 Nátěry (renovace) fasád 

Každý materiál začne po určité době korodovat či zvětrávat. Jeho životnost lze výrazně prodloužit správně zvoleným ochranným nátěrem. Barevné i ochranné nátěry aplikujeme na fasády, střechy, konstrukce, dřevěné povrchy a klempířské prvky, jako jsou parapety, okapové svody a hromosvody. Nátěry provádíme z žebříků, vysokozdvižných plošin nebo z lešení. Díky této kombinaci prostředků Vám tak vyřešíme kompletně celý exteriér vaší nemovitosti.

Nevíte si rady jakou barvu fasády zvolit? I s tím Vám rádi poradíme. U nás si můžete vybrat ze široké škály barev z našich vzorníků. Pro větší představu Vám dovedeme zpracovat i grafický náhled barevných kombinací, které byste chtěli na Vaší nemovitosti vyzkoušet. Jakmile se rozhodnete pro barevnou kombinaci, zbývá už jen domluvit se na finálním odstínu. Odstíny zvolené barvy Vám pak rovnou předvedeme na fasádě, abyste měli jistotu, že jste vybrali správně.

Rádi byste využili našich služeb? Pak nás neváhejte

KONTAKTOVAT

Jak provádíme naše práce:

z montážních plošin

z pojízdného a fasádního lešení

ze závěsných lávek

 Fasáda - imunitní systém vašeho domu 

Každá fasáda má svou dobu živostnosti. Tu lze prodloužit správnou péčí, ale ne vždy tomu tak je. Je třeba si uvědomit, že fasáda je skutečně něco jako imunitní systém Vašeho domu. Chrání ho před veškerými venkovními vlivy jako je vítr, prach, déšť, sníh, či třeba i samotný sluneční svit. Fasáda domu musí navíc odolávat silným výkyvům teplot, a tak není divu, že má omezenou dobu živostnosti. Ta se v případě použití kvalitních materiálů a správné péče (pravidelné čištění) pohybuje mezi 7 – 10 lety.

Fasáda tedy po určité době začne ztrácet svou chemickou integritu, a pokud se její obnova neřeší včas, dochází k poškození.  Z počátku to bývají malé trhlinky, díky kterým se do fasády dostane voda. Samotná vlhkost pak způsobí urychlení škod, které se časem mohou projevit v interiéru Vaší nemovitosti.

Nevěnovali jste fasádě vašeho domu dostatečnou pozornost a nyní je poničená? Nevěste hlavu, právě proto jsme tu my. Vaši fasádu opravíme, natřeme a ošetříme tak, že opět získá nejen krásný vzhled, ale i své imunitní schopnosti.

 Vybrané reference 

Podvinný mlýn Praha 8

čištění, nátěr fasády.

Kubíkova Praha 8

čištění, nátěr fasády.

 Kontakt 

Zaškrtnutím pole níže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jež jste vyplnili do formuláře. S údaji bude nakládáno dle pravidel zásad ochrany osobních údajů. Více
bottom of page